Kolory prezentowanych materiałów są tylko poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistych.

Prezentowane forniry zawarte w próbnikach jak i zdjęcia na stronie internetowej, są tylko małymi wycinkami i nie odzwierciedlają całego rzeczywistego usłojenia drewna. W związku z tym mogą znacząco odbiegać od wykonywanych później elementów. Ciągłość usłojenia w okleinach modyfikowanych dostępna do 2500 mm.

Wykonujemy także fronty we wszystkich fornirach modyfikowanych firm: Classic Veneer, ALPI oraz wszystkie naturalne i egzotyczne dostępne na rynku.

http://www.classicveneer.pl/oferta/okleina-modyfikowana

http://www.atpol.com.pl/pid,products_productlist.pl.53

Elementy mogą być wykonane w różnych wykończeniach powierzchni: lakier mat , bejca i lakier mat

Materiał lakierniczy posiada certyfikat IMO (trudnopalne farby dla statków żeglugi morskiej) i może być stosowany do lakierowania we wnętrzach statków. Nie zawiera metylopirolidonu ani zmiękczaczy ftalanowych, dlatego jest odpowiedni także do lakierowania zabawek.

Certyfikacja trudnozapalności wg DIN EN 13501-1 i DIN 4102 B1. lakier mat natural effect

Ekologiczny lakier wodorozcieńczalny, który zachwyca pięknym, głęboko matowym efektem drewna naturalnego (drewno wygląda jak nie polakierowane), oraz nadaje powierzchni dobrą odporność na zadrapania i trwałość. Stosując odporny na światło 2-składnikowy lakier z efektem drewna naturalnego, można zachować szczególny wygląd naturalny przez długi czas. Produkt jest odpowiedni do gruntowania i lakierowania końcowego w powłokach z otwartymi porami.

Nadaje się, do pełnego zakresu wykańczania wnętrz w obszarze mieszkalnym, z efektem drewna naturalnego.